Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

ANDRÉ

Restaurace Francie
26. Červenec 2018

Bib hodnocení Michelin, Executive Chef Anne-Sophie Pic

 VALENCE

            Zde vidíte fotky jídel z restaurace, která je v hotelu Maison Pic. V tomto hotelu se nachází i tříhvězdičková restaurace Anne-Sophie Pic. V jídelním lístku vidíte krátké popisky, proč byste si to jídlo měli dát. V každém je trošku historie. Restaurace André, Histoire•s• de Cuisine je vlastně brasserie. Byli jsme tam s kolegou na oběd a večeři, abychom toho co nejvíce ochutnali. Podívejte se, co všechno jsme zvládli.

Mimo fotek ze zahrady restaurace, uvidíte i dlouhý prosklený stůl naplněný publikacemi průvodce Michelin, včetně první publikace z roku 1900.  V restauraci André je mnoho vzpomínkových fotek na tátu a hlavně dědu. Po večeři jsme měli zajímavou prohlídku a možnost podívat se do kuchyně, která připravuje jídlo pro 3 hvězdičkovou restauraci. Převládá bílá barva, uprostřed Molteni sporák. Nahoře je pekárna, cukrárna a sklady. Vše ja za velkými okny s výhledem do zahrady.

https://www.anne-sophie-pic.com/en/content/andre-restaurant  

Uvidíte zde mnoho historických artefaktů této kuchařské rodiny. 
pruh