Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

ALEVANTE

Michelin Restaurace Španělsko
11. Červenec 2018

1 * Michelin, Executive Chef Ángel León 

 CHICLANA DE LA FRONTERA         

             Restaurace se nachází v Melia Sancti Petri, v pětihvězdičkovém hotelu v plážovém letovisku Novo Sancti Petri, mezi Chiclana a Conilde la Frontera (Cadiz).

Executive Chef Angel Leon dosáhl své třetí hvězdy pro Aponiente v El Puerto de Santa Maria . V této restauraci získal slávu ve španělském gastronomickém světě svým jedinečným stylem, který se točí kolem ryb a mořských produktů. Díky tomu získal přezdívku "Kuchař moře". On byl první kuchař na světě, který pracoval s planktonem jako přísadou do pokrmů pro lidskou spotřebu.

Nabídka v Alevante vychází z nejúspěšnějších pokrmů Aponiente s dvěmi degustačními menu o 12 nebo 15 chodech.

Restaurace je jednoduchá a elegantní s modrou barvou a čistým, moderním vzhledem.

Alevante je gastronomickým zážitkem založeným na hlavních hitech z jeho rané kariéry v Aponiente. Vše založené na čerstvých rybách a mořských plodech. Do restaurace se vejde až 30 lidí. Menu zahrnuje rýži s planktonem, krevetkou a královským mořským ježkem a brambory se sépiemi. Co chod, tak na jiném talíři. Některé byly speciálně udělány pro Leona.

http://alevanteangelleon.com/?lang=en

Tolik planktonu jsem v životě nesnědl.
pruh