Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

VZPOMÍNKA NA OPENING PÁRTY

23. Březen 2020

Krásná a nečekaná vzpomínka na opening párty La Verandy.

Majitel pan Kolesnik, JÁ a restaurant manager Adam Ruman
Restauraci jsme otevřeli už v létě v roce 2002. Tehdy jsme plánovali opening párty po prázdninách. Ale přišla 500 letá voda a bylo po plánech. Dva měsíce vysychal spodní prostor a pak kompletní renovace. Super start nové restaurace.
 
Párty jsme naplánovali na jeden z prvních jarních dnů. A tehdy mi zavolal Vladimír Poštulka / food writer co psal tehdy do Feinschmeckeru a českých periodik, svého času vydával časopis o gastronomii, skládal písničky/, potvrdil účast na párty a řekl mi že nepříjde sám a někoho vezme s sebou. Netušil jsem koho vezme s sebou. Přeci jen jsem měl jiné starosti. Zajištění jídla a všechno to uřídit. Proto pro mne bylo velké překvapení, když se ve dveřích objevil s Karlem Gottem spolu s Ivanou Macháčkovou / Gottovou/. Pak ještě přišel Michal David s manželkou.
 
Bylo to vše nečekané a rychlé. Měl jsem tehdy možnost s panem Gottem si popovídat o jídle. Nakonec mi nakreslil něco na památku. A jak to vše bylo rychlé a nečekané tak byla po ruce obálka a ještě s razítkem. 
I když už je to 17 let, pokaždé když se otevřu tuhle složku v počítači tak tomu nemůžu uvěřit.
pruh