Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

DIAN

Restaurace Česká republika
20. Říjen 2021

Executive Chef a majitel Khanh Ta

 

PRAHA                  DIAN je nová restaurace pražské Brumlovce mezi kancelářskými budovami. Nebojte se. Jakmile vejdete dovnitř, tak Vás obklopí dřevěné prvky, přírodní materiály, více jak 150 rostlin, otevřený bar a rozlehlá otevřená kuchyně. To vše tvoří příjemné živé prostředí Dianu. Restaurace je rozdělena do tří hlavních částí: bezprostřední okolí otevřené kuchyně, střed restaurace s podlouhlými stoly pro větší skupiny lidí a zadní klidnější část s menšími stoly podel zdí.
 
Restauraci vytvořili bratři Khanha a Gianga Ta, kteří stojí za skvělými podniky GAO DEN a TARO s otevřenou kuchyní, kde sedíte na baru a koukáte kuchařům pod ruce.
 
V DIANU připravují moderní vietnamskou kuchyni s moderním twistem a lehkým fusion stylem.
 
Na oběd mají obědové menu, které je jednodušší. Večerní menu je propracovanější ze sezónních surovin, které se často mění. Porce jsou menší, takže v pohodě ve dvou ochutnáte 6-8 pozic. Jídla se podávají do středu stolu a sdílí se spolustolovníky. V menu jsou i pozice pro vegetariány.
 
V nápojovém lístku najdete zajímavé nealkoholické míchané drinky a domácí limonády.
 
Pokud pojedete autem, tak za budovou je parkoviště.
 
„Di an“ v překladu znamená „jít jíst“. 
pruh