Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

DEL POSTO

Restaurace Spojené Státy Americké
21. Srpen 2019

1 * Michelin, Executive Chef Melissa Rodriguez

NEW YORK                             Nádherná restaurace na 10. Avenue, naproti Chelsea marketu. Patří do skupiny restauraci B&B Hospitality Group, jejíž majitelé jsou Joe Bastianich a Lidia Bastianich. Krom Del Posta patří do skupiny restaurace Babbo Ristorante e Enoteca, Lupa, Esca, Casa Mono, Tarry Lodge a další. A další restaurace najdete i v jiných městech USA.

Prostor restaurace je nádherný a prostorově velkolepý. V suterénu najdete vinný sklep se salónky. V přízemí restauraci s barem a v prvním patře na ochoze další stoly. Kuchyně je tradiční italská s moderním a odlehčeným stylem. Přesto si zachovává svoji jedinečnost.
Del Posto je držitelem prestižní ceny Relais & Chateaux, 5 Diamond Award od AAA, Grand Award od Wine Spectator a čtyřhvězdičkovou recenzi od The New York Times.
Byl jsem tam s rodinou na oběd. Mají polední menu ze kterého si snadno vyberete. 3 chody za 59 dolarů / předkrm, hlavní jídlo a dezert/ příplatek za pastu je 10 dolarů.
Dětem nabízejí dokonce jenom hlavní jídlo.
Servis byl velice pozorný a úslužný. Děti si předcházeli jako své budoucí hosty.

https://delposto.com/ 

 

RESTAURACE, KTERÁ MÁ GENIUS LOCI.
pruh