Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

CUKRÁŘ SKÁLA

03. Leden 2019

Šefcukrář : Lukáš Skála

Dne 15.12. se otevřela nová cukrárna ve Šporkovském paláci. Troufnu si říct, že je to jedna z nejkrásnějších cukráren v Praze. A i v jiných světových metropolích by snesla toto označení.
Líbí se mi, jak je prostor cukrárny otevřený. Na stropu jsou zrcadla, podlaha je podsvícená, celý prostor je velice vzdušný a světlý.
Když vejdete dovnitř, tak naproti sobě uvidíte vitríny s výrobky. Prostor cukrárny je rozdělen sklem, tím pádem vidíte cukrářům přímo pod ruce. Na pravé straně najdete tzv. výrobnu – míchání těst, pečení piškotů, příprava krému a atd….. Na levé straně je zase sekce finišování, skládaní, zdobení a glazování


Lukáš Skála dostal příležitost a prostor ukázat co v něm je, a co všechno umí. Jsem rád, že jsme se potkali v Národním týmu AKC ČR a jsme spolu v regionálním týmu. Je to člověk se srdcem na pravým místě. Lukáš je skvělý cukrář, který je precizní, má svůj osobitý rukopis, chuťově vybalancované dezerty a super čistou práci.

Jeden z nejlepších cukrářů v České republice, má svoji cukrárnu.
pruh