Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

THE MODERN

Restaurace Spojené Státy Americké
01. Září 2019

2 * Michelin, Executive Chef Abram Bissell’s 

NEW YORK               Moderní americká restaurace se nachází v budově muzea moderního umění MoMA, přes velká okna koukáte na zahradní sochu Abbyho Aldricha Rockefellera.

V jednom vchodu jsou dva provozy. První THE BAR ROOM, kde podávají jídlo jednodušší na prezentaci a větší porce. A pak druhá THE MODERN. Restaurace patří společnosti Danny Meyer's Union Square Hospitality Group, která provozuje více restaurací.

Obědové menu obsahuje 5 předkrmů, 5 hlavních chodů a 4 dezerty. Na fotkách se můžete podívat na skoro celé obědové menu. Součástí poledního menu jsou 2 amuse-bouche a předdezert. 

Výhled z okna do vnitrobloku je uklidňující. Design restaurace architektonické firmy Bentel & Bentel z New Yorku nabízí vítaný únik z rušné čtvrti Midtown

Od otevření v roce 2005 získala The Modern dvě hvězdičky Michelin, tři hvězdičky od The New York Times, Grand Award od Wine Spectator, čtyři ceny James Beard Awards, včetně Nejlepší nové restaurace, Vynikající služby pro víno a Vynikající design restaurace.

https://www.themodernnyc.com/ 

Doporučuji tuhle restauraci určitě navštívit.
pruh