Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

RICHARD

Restaurace Německo
08. Květen 2019

1 * Michelin, Head Chef Till Bühlmann

 

BERLÍN                 Jediná restaurace s hvězdičkou, kterou naše smečka manažerů a šéfkuchařů navštívila, při naší cestě za lovem inspirace v Berlíně.

Restaurace je uvnitř bývalého Köpenicker Hofu, postaveného v roce 1900. Budova má bohatou historii v oblasti zábavy a gastronomie, včetně tanečního parketu, kina, bistra a hospody po druhé světové válce, punk klubu v šedesátých a sedmdesátých letech a baru v devadesátých letech.

Nyní je tu restaurace majitele Hanse Richarda, který studoval na Akademii výtvarných umění v Basileji. Jeho rodiče vlastnili hotel a restauraci. Při studiu umění vedl druhý život v restauraci a naučil se vařit. Omáčky byly vždy jeho vášeň.

Interiér má původně zdobený strop a skleněné vitráže, dále designové osvětlení ve tvaru vánočních skleněných koulí a umělecká díla přímo od majitele restaurace. Dokonce i některý porcelán vytvořil.

Restaurace nabízí dvě osmichodové menu - vegetariánské i ne vegetariánské. Jídelní lístek je velmi sezónní a dle informací se mění každý měsíc.

Jídlo bylo kvalitně připravené. Za mě highlights večera byl glazovaný celer.

https://www.restaurant-richard.de/ 

Restaurace je vhodná pro romantické okamžiky.
pruh