Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

NYC STRAVOVÁNÍ

15. Říjen 2019

NEW YORK                   USA je země přistěhovalců a každý národ si přivezl svoji gastronomii. Na New Yorku je super, jak na každém rohu najdete stánek s jídlem. Ať už kamenné restaurace nebo pojízdné pouliční stánky, který každé ráno nebo večer přijíždí na předem určené místo a nabízejí široký sortiment. Od hot dogů, preclíků, bagelůtortill. Navíc jsou jednotlivé pouliční pojízdné stánky označené jaký mají hygienický standart, pod koho spadají a jaký mají sortiment.Bohužel některé nemají vyznačené ceny a přijde mi že je určují dle obličeje.

Pak je super u nás zatím nezastoupené DELI. Najdete je samostatně, v potravinách nebo malých pouličních potravinách. Tam najdete velký salát bar, ze kterého Vám namíchají salát dle vašeho výběru. Nebo tam mají uvařené a zchlazené jídlo. To Vám zabalí s sebou aby jste si ohřáli v práci nebo doma.

Je hezké jak ráno vyjdete ven a koupíte si k snídani na co máte chuť. Dunkin' DonutsPret a Manger a atd..… Na hotelu je všude káva zdarma. A večer jsme si klidně zašli na jídlo na ulici.  Na Hot Dog, pizzu, Čínu do krabičky nebo kluci mají rádi Wagamamu. New York je v tomhle skvělý.  

Pizza za dolar, hot dog za 3-5 dolarů a Čína do krabičky od 7 do10 dolarů dle toho co všechno jste tam chtěli dát.
pruh