Souhlasím
Tato stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správné funkce webu. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.

MENU NA DOMA

24. Říjen 2020

Další vlna korona viru zase zavřela dveře gastronomie a gastronomie se zabalila do obalu s sebou. Ať už je to do ekologického nebo neekologického. Důležité je přežít tuhle opakující situaci, která je dost stresující pro všechny.

Poučili jsme se z první vlny a během první vlny jsme spustili prodej domů přes náš web. Najdete tam jídla z restaurace La Veranda, Babiččina zahrada a The Bistro.  A jelikož máme rádi jídlo tak se snažíme jídlo zabalit co nejšetrněji, aby co nejméně ulpěla kvalita.

Jídlo je zavákuované a ohřívá se ve vroucí vodě nebo můžete vybalit ohřát v rendlíkách, troubách nebo na páře. Jídlo vydrží díky separátnímu balení mnohem déle. Je to skoro bez práce. Maximálně si dát tu trocha práce a jídlo dokonale ohřát.

Všechno nyní připravujeme a distribuujeme z Babiččiny zahrady v Průhonicích, která disponuje velkou kuchyní. V ní připravujeme jídlo pro Bistro Rohlík, kde si jídlo můžete objednat a je distribuováno do mnoha měst v České republice.    

Nyní si jídla ze všech restaurací, můžete vyzvednout u okénka, nebo si je nechat přivézt po Praze a okolí Průhonic. Rozvážíme sami. Jídlo Vám přivezeme teplé v krabičce, teplé zavákuované nebo studené zavákuované. Pro jídlo si můžete přijet osobně a třeba se potkáme a dám Vám osobně zajímavý tip.

O víkendu nabízíme rodinné obědy. Přijďte například s pekáčem pro celou čerstvě pečenou kachnu. Samo sebou dostane zelí, knedlíky a pořádný silný rezatec/ kachní šťáva/.

FUNGUJEME, PRACUJEME DÁL A JSME RÁDI ZA KAŽDOU OBJEDNÁVKU.  

Těšíme se, až Vás zase potkáme v restauracích. Nyní si můžete tuhle dobu zpříjemnit dobrým jídlem, ale jinak. V pohodlí domova s Naším jídlem.

Odkaz na MENU NA DOMA 

Odkaz na BISTRO ROHLÍK

UMÍME VAŘIT, NEBERTE NÁM KUCHYNĚ 
pruh